Kurumsal

Şarap Kavı

Bir üzüm tanesinin yolculuğundan ilham aldık; sizin için tasarladık..

 

1984 yılında faaliyetlerine başlayan ve 1996 yılında limited şirketi unvanını alan firma, 2006 yılına kadar faaliyet gösterdiği sektörde başarılı birçok projeye imza atmış ve üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamıştır.

2006 yılında yürütmüş olduğu BSH şarap rafı projesi ile Ardinart markasının temellerini atan firma, bu proje ile sahip olduğu teknik bilgiyi, 30 yılı aşkın tecrübesi ve şarap sevgisi ile harmanlayarak; 2009 yılından itibaren hizmetlerini Ardinart markası adı altında sunmaya devam etmiştir.                                                                                                                                

2011 yılına gelindiğinde Ardinart markası, firmalardan ve mimarlardan gelen yoğun talep üzerine şarap kavı üzerine yoğunlaşarak; sektörel anlamda dünya çapında ki gelişmelerin yakın takipçisi olmuş ve müşterilerine hayal güçlerinin ötesinde bir şarap kavı tasarımı sunabilmek adına gerekli alt yapıyı ve donanımı sağlamıştır.

 

Ürettiği kavlarla mekânlara mimari anlamda katma değer sağlayan Ardinart’ın başarısının ardında; iyi bir tasarım ekibi, ahşap üretimi için sahip olduğu tam donanımlı ahşap atölyeleri, şarap sevgisi, bilgisi ve donanımı vardır. Şarap kavının endüstriyel saklama mekânı olmadığının ve iyi bir şarap içmenin yolunun şarap kavından geçtiğinin bilincinde olan firma, şarap kavını siz değerli müşterilerine mekân tasarımının bir parçası olarak sunmaktadır.

 

Doğaya karşı duyarlı, sosyal sorumluluklarının bilincinde bir firma olan Ardinart, PEFC sertifikasyon sisteminin üyesidir. PEFC; Coc- Orman Koruma ve Gözetim Zinciri, ham maddenin ormandan tüketiciye ulaşana kadar ki; işleme, dönüştürme, imalat ve dağıtım gibi tüm aşamalarının başarıyla yerine getirildiğini taahhüt eden bir sistemdir.

 

Şaraba hak ettiği değeri veren Ardinart,  tasarladığı şarap kavlarında; estetiği işlevsellikle bir arada sunmaktadır. Modern üretim koşullarını el işçiliği ile birleştiren firma, bir şişe şarabın üretiminde gerekli olan zarif ve zorlu koşulların bilgisine sahip olup; ürettiği şarap kavlarıyla siz değerli müşterilerine şarabın doğasında ki canlılığı ve o eşsiz ruhu aktarmaktadır.

 

Kısacası Ardinart siz değerli müşterilerine bir şarap kavından ziyade bir üzüm tanesinin ruhunuza dokunan hikâyesini sunmaktadır.

Üzümün bilgeliğine birlikte ulaşabilmek dileğiyle..

 

VİZYONUMUZ

 

İnsan sağlığına ve çevreye duyarlı bir yaklaşımla çalışmalarını sürdürürken; sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmek, ülke ekonomisi için artı değer oluşturmak ve faaliyet gösterdiği sektörde kalite ve güvenin ilk adresi olmak.

 

 

MİSYONUMUZ

 

Faaliyet gösterdiği sektörde ki gelişim ve değişimi yakından takip ederek; şarap kavı, şarap rafları ve modüler raf imalatında estetiği işlevsellikle buluşturan, öncü projelere Ardinart imzasını atmak.