Kurumsal

Ardinart Kurumsal

Kavına Sığmayan Tasarımlar..

Bir üzüm tanesinin yolculuğundan ilham aldık; sizin için tasarladık..

2009 yılında kurulan ve kısa süre içerisinde kaliteli üretimleriyle dikkat çeken Ardinart, 2011 yılında firmalardan ve mimarlardan gelen yoğun talep üzerine şarap kavı üretimine başlamıştır. Şarap kavının endüstriyel saklama mekânı olmadığının ve iyi bir şarap içmenin yolunun şarap kavından geçtiğinin bilincinde olan firma, şarap kavını siz değerli müşterilerine mekân tasarımının bir parçası olarak sunmaktadır.

 

Ürettiği kavlarla mekânlara mimari anlamda katma değer sağlayan Ardinart’ın başarısının ardında; iyi bir tasarım ekibi, ahşap üretimi için sahip olduğu tam donanımlı ahşap atölyeleri, şarap hakkında sahip olduğu bilgi ve donanım vardır. Üretimini yapacağı kavın yer alacağı mekânın konseptini ve kavdan beklentileri anlamakla işe koyulan Ardinart’ta, tasarımı imalat ve üretim aşamaları takip etmektedir.

 

Doğaya karşı duyarlı, sosyal sorumluluklarının bilincinde bir firma olan Ardinart, FSC Chain of Custody sertifikasyon sisteminin üyesidir. Bu sertifikasyon sistemi dünya ormanlarının korunması ve sürdürülebilirliğinin sağlanmasına katkıda bulunan bir yönetim sistemidir.

 

Şaraba hak ettiği değeri veren Ardinart, tasarladığı şarap kavları ve şarap raflarında estetiği, sahip olduğu mühendislik bilgisi aracılığıyla işlevsellikle yan yana sunmaktadır.

 

Modern üretim koşullarını el işçiliği ile birleştiren Ardinart, bir şişe şarabın üretiminde gerekli olan zarif ve zorlu koşulların bilgisine sahip olup; ürettiği şarap kavlarına ve raflarına şarabın doğasında ki canlılığı ve o eşsiz ruhu aktarmaktadır.

 

Kısacası Ardinart siz değerli müşterilerine bir şarap kavından veya rafından ziyade bir üzüm tanesinin ruhunuza dokunan hikayesini sunmaktadır. Belki de her şey şairin dediği gibidir: ‘‘Güzel günlerimizi, evimizde, bir şişe şarap ve pijamalarımızla kutlamalıyız.’’